Firmamız tarafından sunulan İstanbul Ankara nakliyat hizmetlerinde evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı başı çekmektedir. Alanında önemli bir başarıya sahip olan firmamız, geniş bir araç filosuna sahiptir.

Yapılacak nakliye işlemlerinde taşınması gerekli olan eşyaya uygun araç seçimi büyük önem taşımaktadır. Bununla birlikte ekiplerimizde gerekli kapasiteye sahiptir. Firmamız tarafından sunulan nakliye hizmetleri sadece taşımacılığı kapsamamaktadır. Bununla birlikte eşyaların belirlenmesi, düzenlenmesi, paketlenmesi, taşınması, yerleştirilmesi de firma çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

NAKLİYE FİRMAMIZIN FARKLARI

Bunun yanı sıra, birçok etkende önemli rol oynamaktadır. İstanbul Ankara nakliyat alanında yeterli bilgi birikime ve tecrübeye sahip firmamız, sigorta imkânı da sunmaktadır. Bununla birlikte belirlenecek saat ve günde de hizmet sunulması da müşteri memnuniyet oranını etkilemektedir. Eşyaların hasar almadan taşınması ve zahmete girilmesinin önüne geçilmesi firmamızın markalaşmasını sağlayan önemli hususlardır.

0535 234 93 43