Oldukça geniş bir alanda kurulu olan Sarıyer evden eve nakliyat hizmeti sunan birçok firmaya sahiptir. Ancak belirgin bir şekilde sunulan hizmetlerde kalite farkı bulunmaktadır. Firmamız tarafından çok daha makul fiyatlarda sunulan evden eve nakliyat hizmetleri, kurumsallığın getirdiği profesyonellik anlayışı ile yerine getirilmektedir.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Son derece kaliteli ve güvenli bir şekilde eşyaların taşıma işlemleri ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşıma işleminden öncesini kapsayan paketleme, eşyaların zarar görmemesini sağlayan en önemli evredir. Yapılan işlemlerde kaliteli ambalaj kullanılması ve bol bir şekilde sarılması eşyaların hasar almasını minimuma indirmektedir.

Ayrıca streç film ile köşelerinin sarılması da vuruk ya da göçük oluşmasını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Zamanında yapılan nakliye hizmetlerinde hiçbir sorun çıkması imkân dahilinde değildir. Sarıyer evden eve nakliyat alanında firmamızın tercih edilmesi fiyat açısından da makul kalınmasını beraberinde getirmektedir.

0535 234 93 43